Leírás
Innovatív kábelvezető rendszerrel ellátott sárvédőszett
A továbbfejlesztett Bluemels Cable Line sárvédőszett innovatív MK kábelvezető rendszerrel rendelkezik, amelyben a kábelek klipszekkel rögzíthetők. A spoilerek hatékony védelmet nyújtanak a felverődő víz ellen. A rugalmas szendvics szerkezetnek köszönhetően – amelyben ultrafinom alumíniumcsíkok vannak műanyag bevonatba ágyazva – a fényes fekete sárvédők rendkívül strapabírók, merevek és korrózióállók.
Ideális csomagtartóval felszerelt kerékpárokhoz
Az integrált kábelalagút tökéletessé teszi a Bluemels Cable Line sárvédőt csomagtartós kerékpárokhoz. A hátsó lámpa kábele gyorsan és egyszerűen elvezethető a sárvédő alatt. Az MK klipszek biztonságosan rögzítik a kábelt, és megakadályozzák, hogy az hozzáérjen a gumihoz. A csomag tartalmazza a merevítőpálca-készletet, a csúszó hidat és a rögzítőelemeket.
- Alumínium/műanyag szendvics szerkezet.
- Strapabíró, merev és korrózióálló.
- Innovatív kábelvezető rendszerrel.
- Csomagtartós kerékpárokhoz ideális.
- Németországban készült.
Paraméterek
| Felhasználás | Trekking/Városi |
| Helyzet | Szett |
| Rögzítés | Fix, pálcás |
| Anyag | Alumínium/Műanyag |
| Kerék szélesség | 28-37 mm |
| Sárvédő szélesség | 45 mm |
| Első hossz | 715 mm |
| Hátsó hossz | 1065 mm |