Leírás
Sárvédő szett állítható vázadapterrel
Új tag a Velo családban: a nagy ütésállóságú, csúcsteljesítményű műanyagból készült Veloflexx sárvédő szett ötvözi a fix sárvédők stabilitását a csíptethető sárvédők rugalmasságával. A Veloflexx híd lehetővé teszi, hogy a hátsó sárvédőt szerszám nélkül, gumipántok segítségével a támvillák felső részére rögzítsd. Ha a tárcsafékek ellenére merevítő található a támvillák között, a gumi és a merevítő közötti távolságnak legalább 30 mm-nek kell lennie a Veloflexx sárvédő kompatibilitásához.
Masszív, mégis rugalmas kialakítás
Elöl a Veloflexx a villahídra rögzíthető gumírozott, fényezésbarát tépőzárral vagy kábelkötegelővel. A vázadapterek lehetővé teszik, hogy a sárvédők bármilyen villára felszerelhetők legyenek, és a dőlésszögük is állítható legyen. A fekete bevonatú merevítők még nagyobb stabilitást biztosítanak. A Veloflexx szett fitness, hegyikerékpárokhoz és városi bringákhoz is alkalmas. A csomag tépőzárakat és gumipántokat is tartalmaz.
- Nagy ütésállóságú műanyagból készült.
- Állítható vázadapter.
- Ideális fitness, hegyikerékpárokhoz és városi kerékpárokhoz.
- Tépőzárakkal és gumipántokkal együtt.
- Németországban készült.
Paraméterek
| Felhasználás | Trekking/Városi |
| Helyzet | Szett |
| Rögzítés | Fix, pálcás |
| Anyag | Műanyag |
| Kerék szélesség | 52-60 mm |
| Sárvédő szélesség | 65 mm |
| Első hossz | 610 mm |
| Hátsó hossz | 850 mm |
| Súly | 600 g |