Leírás
Sárvédő szett merevítőkkel és rögzítőelemekkel
XL sárvédő versenyzőknek: még szélesebb, még hosszabb – az ultrakönnyű SKS Raceblade Pro sárvédő nagy ütésállóságú, csúcsteljesítményű műanyagból, extra hosszú spoilerrel készül, és tökéletes, teljes körű védelmet nyújt. A kétcsuklós, gyorsrögzítésű rendszer nemcsak gyors felszerelést tesz lehetővé, hanem aerodinamikus villákhoz és vázakhoz is illeszkedik.
Még szélesebb, még hosszabb – és továbbra is könnyű
A Raceblade Pro a merevítők hosszának állításával pontosan a kerék ívéhez igazítható. A csomag karcálló védőfóliát is tartalmaz. Tárcsafékes kerékpárokhoz is alkalmas.
- Gyorsrögzítésű.
- Nagy ütésállóságú műanyagból készült.
- Merevítőkkel és rögzítőelemekkel együtt.
- Ideális országúti kerékpárokhoz.
- Németországban készült.
Paraméterek
| Felhasználás | Országúti |
| Helyzet | Szett |
| Rögzítés | Fix, pálcás |
| Anyag | Műanyag |
| Kerék szélesség | 25-32 mm |
| Első hossz | 565 mm |
| Hátsó hossz | 730 mm |
| Súly | 365 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!