Leírás
Sárvédő szett fat bike kerékpárokhoz
Igazán széles! Amikor a fat bike gumik átvágják magukat a sárban, a nagy ütésállóságú, csúcsteljesítményű műanyagból készült SKS sárvédő szett tökéletes, teljes körű védelmet nyújt a szennyeződések ellen. Kifejezetten fat bike kerékpárokhoz tervezték, és akár 141 mm-es profilmélységű gumiknál is hatékonyan tartja vissza a sarat. Az első sárvédő kiváló minőségű gumipántok segítségével egyszerűen rögzíthető az alsócsőre.
Tökéletes, minden irányból védő megoldás
A hátsó sárvédő a gyorsrögzítésű power strap rendszernek köszönhetően másodpercek alatt felszerelhető a nyeregcsőre vagy az alsócsőre. A kétállású állítási lehetőség lehetővé teszi, hogy a sárvédőt pontosan a kerékpárod geometriájához igazítsd.
- Nagy ütésállóságú műanyagból készült.
- Tökéletes, teljes körű sárvédelem.
- Ideális fat bike kerékpárokhoz.
- Németországban készült.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Helyzet | Szett |
| Rögzítés | Gyors rögzítésű |
| Anyag | Műanyag |
| Kerék szélesség | 75-120 mm |
| Első hossz | 480 mm |
| Hátsó hossz | 480 mm |
| Súly | 377 g |