Leírás
Masszív sárvédő szett hegyikerékpárokhoz
Verhetetlen összeállítás: az első és hátsó sárvédők úgy integrálódnak a hegyikerékpárba, hogy a váz és a kerék egységes egészet alkot. A Mudrocker teljes felfüggesztésű (fully) kerékpárokhoz és dropperes (Vario) nyeregcsővel szerelt MTB-khez is alkalmas. A hátsó sárvédő rögzítése gumírozott tépőzáras pántokkal történik a hátsó háromszög támvilláin. További védelmet biztosít az opcionálisan a támvilla irányába betolható toldóelem, valamint a felcsatlakoztatható hosszabbító.
Rugalmas rögzítési rendszerek
Elöl a Mudrocker gyorsan rögzíthető a villahídra tépőzárakkal vagy kábelkötegelőkkel, illetve menetes villahíd esetén speciális adapterrel is fixen felszerelhető. A becsúszószárakon történő oldalsó rögzítés szintén magas fokú stabilitást garantál. A kétoldali csővédelem gondoskodik róla, hogy kevesebb szennyeződés jusson a becsúszószárakra.
- Ideális hegyikerékpárokhoz.
- Rögzítés adapterrel vagy tépőzárakkal.
- Toldó- és hátsó hosszabbító elemmel.
- Első csővédelemmel.
- Németországban készült.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Helyzet | Szett |
| Rögzítés | Gyors rögzítésű |
| Anyag | Műanyag |
| Kerék szélesség | 59-76 mm |
| Első hossz | 490 mm |
| Hátsó hossz | 840 mm |
| Súly | 438 g |