Leírás
Sárvédő szett merevítőkkel
Készen állsz a gravel terepre! A nagy ütésállóságú, csúcsteljesítményű műanyagból készült SKS Speedrocker XL sárvédő szett már akár 52 mm széles gumiabroncsokhoz is elérhető. A hátsó sárvédő a teleszkópos hosszabbító profilnak köszönhetően tökéletes fröccsenésvédelmet biztosít, rögzítése pedig masszív gumipántokkal történik.
Rugalmas rögzítési rendszer bármilyen geometriához
A rugalmas fülekkel kialakított rögzítőrendszer a váz bármilyen geometriájához igazítható. Az integrált U-tartók ESC biztonsági rendszerrel nemcsak letisztult megjelenést adnak, hanem maximalizálják a gumi és a sárvédő közötti szabad helyet is. További védelmet nyújt az opcionálisan elérhető sárvédő-hosszabbító, amely a Speedrocker XL szetthez is használható.
- Nagy ütésállóságú műanyagból készült.
- Teleszkópos hosszabbító profil a hátsó részen.
- Szélesebb, akár 52 mm-es gumiabroncsokhoz.
- Németországban készült.
Paraméterek
| Felhasználás | Gravel |
| Helyzet | Szett |
| Rögzítés | Fix, pálcás |
| Anyag | Műanyag |
| Kerék szélesség | 52 mm |
| Első hossz | 500 + 210 mm |
| Hátsó hossz | 950 mm |
| Súly | 454 g |