Leírás
Alumínium sárvédő szett a legjobb formájában
Egy sárvédő, ahogy annak lennie kell! Az Edge AL sárvédő városi és trekking kerékpárosok számára egyaránt kiváló védelmet nyújt a felcsapódó víz és szennyeződések ellen. A hosszú kialakítású alumínium sárvédők a mindössze három rögzítési pont ellenére is kiemelkedő stabilitást biztosítanak, és nem igénylik csomagtartóhoz való rögzítést.
Szinte láthatatlanul illeszkedik a vázba
A letisztult, matt fekete megjelenés és az éles vonalvezetésű profil révén az Edge AL szinte észrevétlenül simul bele a váz formájába. Az ESC biztonsági rendszer leoldja a tartókat, ha egy ág a sárvédő és a kerék közé szorulna, így megelőzhető a kerék beszorulása. A csomag tartalmazza a szükséges rögzítőelemeket és tartókat.
- Kiváló minőségű alumíniumból készült.
- Városi és trekking kerékpárokhoz.
- ESC biztonsági rendszerrel.
- Rögzítőelemekkel és tartókkal együtt.
- Németországban készült.
Paraméterek
| Felhasználás | Trekking/Városi |
| Helyzet | Szett |
| Rögzítés | Fix, pálcás |
| Anyag | Alumínium |
| Kerék szélesség | 38-50 mm |
| Sárvédő szélesség | 56 mm |
| Első hossz | 740 mm |
| Hátsó hossz | 1200 mm |
| Súly | 568 g |