Leírás
Menő megjelenésű sárvédőszett
Most még szélesebb, hosszabb és stílusosabb! Az SKS Bluemels Stripes fekete–matt sárvédőszett szürke csíkos, pinstripe mintázatával igazán látványos megjelenést ad a kerékpárnak. A fekete merevítők és az SKS logóval ellátott peremvédő tökéletesen kiegészítik a letisztult dizájnt. A meghosszabbított profilok optimális védelmet nyújtanak a felverődő víz és szennyeződések ellen. A rugalmas szendvics szerkezetnek köszönhetően – amelyben ultrafinom alumíniumcsíkok vannak műanyag bevonatba ágyazva – a sárvédők rendkívül strapabírók, merevek és korrózióállók.
Kiváló védelem a meghosszabbított profilnak köszönhetően
Az ASR biztonsági rendszer leoldja a merevítőpálcákat, ha ág kerülne a küllők közé. A fix hidak és a V-alakú merevítők gyors felszerelést és számos beállítási lehetőséget biztosítanak. A csomag tartalmazza a merevítőpálca-készletet, a csúsztatható hidat és a rögzítőelemeket.
- Alumínium/műanyag szendvics kialakítás.
- Strapabíró, merev és korrózióálló.
- ASR biztonsági rendszer.
- V-alakú merevítők az egyszerű felszereléshez.
- Rozsdamentes acél fix hidak.
- Németországban készült.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Helyzet | Szett |
| Rögzítés | Fix, pálcás |
| Anyag | Alumínium/Műanyag |
| Kerék szélesség | 54-60 mm |
| Sárvédő szélesség | 65 mm |
| Első hossz | 680 mm |
| Hátsó hossz | 1185 mm |