Leírás
- HYPERDRIVE SG-X lánctányérok
- Pihekönnyű, akadálytalan váltás a belépő szintű kerékpáros kényelme érdekében
- Megfelelő áttétel arány 50-34 fog
- BB-ES300
Paraméterek
| Felhasználás | Országúti |
| Hátsó fokozatok | 9 sebesség |
| Kompatibilis középcsapágy | Octalink |
| Középcsapágyház-szélesség | 68/70 mm |
| Fogaskerék karok | 5 |
| Láncvonal | 43.5 mm |
| P. C. D. | 110 mm |
| Teljesítménymérő | Nincs |
| Hajtókar-távolság | 152.2 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!