Leírás
- Könnyű kezelés, kifinomult váltás
- DUAL SIS
- SG-X lánctányér
Paraméterek
| Felhasználás | Általános |
| Hátsó fokozatok | 8/7 sebesség |
| Kompatibilis középcsapágy | Négyszögtengelyes |
| Középcsapágyház-szélesség | 68/70 mm |
| Fogaskerék karok | 5 |
| Láncvonal | 45 mm |
| P. C. D. | Szegecselt |
| Teljesítménymérő | Nincs |
| Hajtókar-távolság | 171.5 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!