Leírás
- A legerősebb HOLLOWTECH II
- A legerősebb acéltengely kínálatunkban
- Acél pedálbetét
- Könnyebb kar és fogazat
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Hátsó fokozatok | 10 sebesség |
| Kompatibilis középcsapágy | Integrált |
| Középcsapágyház-szélesség | 83 mm |
| Fogaskerék karok | 4 |
| Láncvonal | 57.9 mm |
| P. C. D. | 104 mm |
| Teljesítménymérő | Nincs |
| Hajtókar-távolság | 193 mm |
| Súly | 849 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!