Leírás
- Tökéletes egyensúly a merevség, az szilárdság, a tömeg, illetve a finom forgás között
- A HOLLOWGLIDE szerkezet/konstrukció csökkenti a tömeget, de megőrzi a szilárdságot a jobb erőátvitel és a precízebb első váltás érdekében
Paraméterek
| Felhasználás | Országúti |
| Hátsó fokozatok | 12 sebesség |
| Kompatibilis középcsapágy | Integrált |
| Középcsapágyház-szélesség | 68/70 mm |
| Fogaskerék karok | 4 |
| Láncvonal | 44.5 mm |
| P. C. D. | 110 mm |
| Teljesítménymérő | Nincs |
| Hajtókar-távolság | 148 mm |
| Súly | 702 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!