Leírás
- DEORE XT M8000 széria
- Magas minőségű tömítés és ferde hatásvonalú csapágy
- Időjárástól független tartósság
- Súlycsökkentett kivitel
- Könnyű karbantarthatóság
Paraméterek
| Helyzet | Első |
| Tengelyrögzítés | Gyorszáras |
| Féktípus | Tárcsafékes - Centerlock |
| Felhasználás | MTB |
| Villasaru-távolság | 100 mm |
| Gyorszár hossz | 133 mm |
| Karima távolság | 60.2 mm |
| Karima átmérő | 52.8/51.4 mm |
| P. C. D. | 44/41 mm |
| Aszimmetria | 6 mm |
| Súly | 167 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!