Leírás
- DEORE M6000 széria
- 15 mm E-THRU-tengely
- Elsősorban sport MTB használatra
- Magas minőségű tömítés és ferde hatásvonalú csapágy
- Tartós és megbízható
- Könnyű karbantarthatóság
Paraméterek
| Helyzet | Első |
| Tengelyrögzítés | Átütőtengelyes |
| Féktípus | Tárcsafékes - Centerlock |
| Felhasználás | MTB |
| Villasaru-távolság | 100 mm |
| Átütőtengely átmérő | 15 mm |
| Karima távolság | 60.2 mm |
| Karima átmérő | 52.8 mm |
| P. C. D. | 44 mm |
| Aszimmetria | 5.3 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!