Leírás
- Kiváló lánctartás
- A speciális profilú MTB lánckerék-fogak elősegítik a fokozott lánckapcsolódást és láncmegtartást
- DYNAMIC CHAIN ENGAGEMENT+
- A speciális profilú MTB lánckerék-fogak elősegítik a fokozott lánckapcsolódást és láncmegtartást
- Pillekönnyű és szilárd kivitel az agresszív terepkerékpározáshoz
- Az üregesre kovácsolt hajtókar maximalizálja az erőátvitelt, miközben kordában tartja a súlyt
- HOLLOWTECH II
- Az üregesre kovácsolt hajtókar maximalizálja az erőátvitelt, miközben kordában tartja a súlyt
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Hátsó fokozatok | 12 sebesség |
| Kompatibilis középcsapágy | Integrált |
| Középcsapágyház-szélesség | 68/73 mm |
| Fogaskerék karok | 4 |
| Láncvonal | 48.8 mm |
| P. C. D. | Közvetlen |
| Teljesítménymérő | Nincs |
| Hajtókar-távolság | 172 mm |
| Súly | 650 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!