Leírás
- Erős, vastag falú 2 darabból álló hajtókar
- Erős acéltengely
- Acél pedálbetét
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Hátsó fokozatok | 10 sebesség |
| Kompatibilis középcsapágy | Integrált |
| Középcsapágyház-szélesség | 83 mm |
| Fogaskerék karok | 4 |
| Láncvonal | 57.9 mm |
| P. C. D. | 104 mm |
| Teljesítménymérő | Nincs |
| Hajtókar-távolság | 189.7 mm |
| Súly | 847 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!