Leírás
- Egy oldalon integrált láncvédő
Paraméterek
| Felhasználás | Városi |
| Hátsó fokozatok | Agyváltó |
| Kompatibilis középcsapágy | Integrált |
| Középcsapágyház-szélesség | 68 mm |
| Fogaskerék karok | 5 |
| Láncvonal | 42.7 mm |
| P. C. D. | 130 mm |
| Teljesítménymérő | Nincs |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!