Leírás
- Kiváló láncmegtartás a zavartalanabb kerékpározásért, még durva terepen is
- DYNAMIC CHAIN ENGAGEMENT+ javítja a lánckapcsolódást és a láncmegtartást
- Közvetlen rögzítésű lánctányér
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Hátsó fokozatok | 12 sebesség |
| Kompatibilis középcsapágy | Integrált |
| Középcsapágyház-szélesség | 68/73 mm |
| Fogaskerék karok | 4 |
| Láncvonal | 56.5 mm |
| P. C. D. | Közvetlen |
| Teljesítménymérő | Nincs |
| Hajtókar-távolság | 181 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!