Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Hátsó fokozatok | 8/7 sebesség |
| Kompatibilis középcsapágy | Négyszögtengelyes |
| Fogaskerék karok | 4 |
| Láncvonal | 50 mm |
| P. C. D. | 104/64 mm |
| Teljesítménymérő | Nincs |
| Súly | 978 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!