Leírás
- Sima és precíz váltási teljesítmény a trail versenyzők számára
- A Q-faktor kényelmes MTB kerékpározást biztosít
- Rozsdamentes rögzítő csavar
- HYPERDRIVE
- Eloxált hajtókar
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Hátsó fokozatok | 9 sebesség |
| Kompatibilis középcsapágy | Integrált |
| Középcsapágyház-szélesség | 68/73 mm |
| Fogaskerék karok | 4 |
| Láncvonal | 51.8 mm |
| P. C. D. | Szegecselt |
| Teljesítménymérő | Nincs |
| Hajtókar-távolság | 176 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!