Leírás
- SHIMANO 105 R7000 széria
- Első tárcsafékekhez
- Labirintus tömítés a hosszú szervizintervallumért.
- Országúti 12 mm-es E-THRU átütőtengely
- Könnyű szerelhetőség
- Kis gördülési ellenállás
- Kónuszos csapágyazás
Paraméterek
| Helyzet | Első |
| Tengelyrögzítés | Átütőtengelyes |
| Féktípus | Tárcsafékes - Centerlock |
| Felhasználás | Országúti |
| Villasaru-távolság | 100 mm |
| Átütőtengely átmérő | 12 mm |
| Karima távolság | 59.6 mm |
| Karima átmérő | 52.8 mm |
| P. C. D. | 44 mm |
| Aszimmetria | 6 mm |
| Súly | 165 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!