Leírás
- Megfizethető és felső kategóriás stílusú hajtómű
- Négykaros hajtómű 11 fokozatú meghajtáshoz
- Kompatibilis a 135 mm sarutávolságú és 410 mm láncvilla-hosszúságú vázakkal
Paraméterek
| Felhasználás | Országúti |
| Hátsó fokozatok | 11 sebesség |
| Kompatibilis középcsapágy | Integrált |
| Középcsapágyház-szélesség | 68/70 mm |
| Fogaskerék karok | 4 |
| Láncvonal | 44.5 mm |
| P. C. D. | 110 mm |
| Teljesítménymérő | Nincs |
| Hajtókar-távolság | 150 mm |
| Súly | 908 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!