Leírás
- Hatékony erőátvitel
- HOLLOWTECH II hajtókar 4 karos felépítéssel
- Külső láncvédővel kompatibilis
- Integrált láncvédő
Paraméterek
| Felhasználás | Trekking |
| Hátsó fokozatok | 10 sebesség |
| Kompatibilis középcsapágy | Integrált |
| Középcsapágyház-szélesség | 68/73 mm |
| Fogaskerék karok | 4 |
| Láncvonal | 50 mm |
| P. C. D. | 104/64 mm |
| Teljesítménymérő | Nincs |
| Hajtókar-távolság | 181.5 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!