Leírás
Tapasztald meg a kerékpáros biztonság következő szintjét a Strip Drive 300+ Rear hátsó lámpával. Ez a kiemelkedő hátsó lámpa tíz LED-del rendelkezik, és akár 300 lumen fényerőt biztosít. Hatékony működésre és hosszú üzemidőre tervezték, miközben olyan fényképet biztosít, amely még a legnehezebb körülmények között is optimális fényeloszlást garantál. Az akár 80 órás maximális üzemidőnek köszönhetően biztos lehetsz benne, hogy a lámpa a leghosszabb tekerések során is kitart.
Az IPX7 vízállósági szabvány szerint tesztelt lámpa különböző időjárási körülmények között is megbízhatóan működik. Hét világítási módot kínál, köztük a rendkívül feltűnő Daytime Flash nappali villogó módokat. A 270°-os láthatóságot biztosító széles látószögű optika, a vízálló USB-C töltés (kábel nem tartozék), valamint a könnyű, mégis tartós kétkomponensű kialakítás minden kerékpáros számára kiváló választássá teszi. A sokoldalú rögzítőrendszer aero és kerek nyeregcsövekre egyaránt felszerelhető, a töltés pedig vízálló USB-C csatlakozón keresztül történik.
- Maximum 300 lumen fényerő / akár 80 órás üzemidő Femto módban
- Rendkívül feltűnő Daytime Flash nappali villogó mód
- Wide Angle Optics: 270°-os láthatóság
- Vízálló USB-C töltés (kábel nem tartozék)
- Könnyű és tartós, kétkomponensű kialakítás
- Hét különböző folyamatos és villogó világítási mód
- Aero és kerek nyeregcsövekkel is kompatibilis
- IPX7 vízállósági szabvány szerint tesztelve
- 1400 mAh akkumulátorkapacitás
Világítási módok:
- Economy – 15 lumen / 18 óra
- Blast – 60 lumen / 5.5 óra
- Pulse – 60 lumen / 12 óra
- Flash 1 – 40 lumen / 32 óra
- Day Flash 1 – 150 lumen / 25 óra
- Day Flash 2 – 300 lumen / 17 óra
- Femto – 5 lumen / 80 óra
Paraméterek
| Fényerő | 300 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Gumipánt |
| Üzemidő | 80 óra |
| Kapacitás | 1400 mAh |
| Vízállóság | IPX7 |
| Méret | 70 x 37 x 47 mm |
| Féklámpa funkció | Nincs |
| Radar funkció | Nincs |
| Súly | 71 g |