Leírás
300 LUMENES NAPPALI BIZTONSÁGI LÁMPA
3 darab LED OptiCube™ lencsetechnológiával és 300 lumenes Daytime Hyperflash móddal a maximális láthatóságért.
MESSZIRŐL IS JÓL LÁTHATÓ
Akár 1.2 km távolságból is látható. A hosszú hátsó fényvetítési technológia jelentősen növeli a hatékony láthatósági tartományt, így az autósoknak több idejük marad reagálni.
USB-C TÖLTÉS
Mindössze 3 óra alatt feltölthető USB-C kábelen keresztül.
AUTOMATIKUS AKKUMULÁTOR-KÍMÉLÉS
Alacsony töltöttségnél a lámpa automatikusan villogó módra vált.
SP-15 KONZOL
Az új SP-15 nyeregszár-konzol illeszkedik a modern, aero kialakítású nyeregszárakhoz.
SNAP SYSTEM
A négyzet alakú Snap rögzítőtalp lehetővé teszi a lámpa függőleges vagy vízszintes elhelyezését.
300 FOKOS LÁTHATÓSÁG
Az OptiCube™ lencsetechnológia 300°-os láthatóságot biztosít, hogy minden irányból biztonságban legyél.
VILÁGÍTÁSI MÓDOK
- Constant: 30 lumen – 5 óra
- Flashing: 30 lumen – 45 óra
- Group Ride: 15 lumen – 10 óra
- Daytime Hyperflash: 300 lumen – 10 óra
Paraméterek
| Fényerő | 300 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Tartókonzol |
| Üzemidő | 45 óra |
| Kapacitás | 800 mAh |
| Töltési idő | 3 óra |
| Vízállóság | IPX4 |
| Méret | 75.5 x 25 x 34 mm |
| Féklámpa funkció | Nincs |
| Radar funkció | Nincs |
| Súly | 47 g |