Leírás
A Stick+ Drive Rear egy rendkívül vékony és könnyű kerékpáros hátsó lámpa, amely nyolc nagy fényerejű LED-del van felszerelve. Minimalista kialakítása a sokoldalúságot és az egyszerű használatot szolgálja. Beépített USB csatlakozóval rendelkezik, így kábel nélkül tölthető, az akkumulátora pedig Femto módban akár 30 órás üzemidőt is biztosít. A Stick+ Drive Rear akár 40 lumen fényerőt is kibocsát a figyelemfelkeltő Blast és Day Flash módokban.
Az egyszerű O-gyűrűs rögzítés biztonságosan rögzíti a lámpát a legtöbb kerékpár nyeregcsövére, míg az innovatív mágneses rögzítési rendszer lehetővé teszi, hogy a lámpát gyorsan lecsatlakoztasd a tartóról a kényelmes töltés érdekében. Keskeny kialakításának és kompakt rögzítésének köszönhetően ideális választás azoknak, akik szeretnék megőrizni a kerékpár aerodinamikáját, vagy olyan nyeregcsőre szeretnék felszerelni, ahol kevés a hely – például teleszkópos (dropper) nyeregcsöveken. A Stick+ Drive Rear házon belül tervezett és gyártott termék, amelyet hosszú élettartamra és kiemelkedő vízállóságra fejlesztettek.
- 40 lumen fényerő
- Rendkívül vékony, innovatív hátsó lámpa
- Mágneses klipszes rögzítés – a lámpa gyorsan lecsatolható a mágneses talpról az egyszerű töltéshez
- Wide Angle Optics: akár 270°-os láthatóság
- Egyszerű és biztonságos O-gyűrűs rögzítési rendszer (a rögzítő O-gyűrűk a csomagban)
- Könnyű és tartós, kétkomponensű kialakítás
- IPX7 vízállósági szabvány szerint tesztelve
- USB-ről tölthető (beépített USB csatlakozó a kábel nélküli töltéshez)
- 460 mAh akkumulátorkapacitás
Világítási módok:
- Economy – 5 lumen / 10 óra
- Blast – 40 lumen / 1.5 óra
- Pulse – 20 lumen / 7 óra
- Flash 1 – 20 lumen / 9 óra
- Day Flash 1 – 40 lumen / 23 óra
- Day Flash 2 – 40 lumen / 23 óra
- Femto – 5 lumen / 30 óra
Paraméterek
| Fényerő | 40 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Gumipánt |
| Üzemidő | 30 óra |
| Kapacitás | 460 mAh |
| Vízállóság | IPX7 |
| Méret | 72.2 x 19.3 x 30.3 mm |
| Féklámpa funkció | Nincs |
| Radar funkció | Nincs |
| Súly | 28 g |