Leírás
- A fékezésérzékelő rendszernek köszönhetően mindig látható leszel az úton, bármilyen időjárás is legyen.
- Az IPX6 vízállóságnak köszönhetően bármilyen időjárásban megbízható társad lesz.
- A széles szögű világításnak köszönhetően minden irányból jól látható vagy.
- A sokoldalú rögzítési lehetőségeknek köszönhetően a lámpát könnyedén beállíthatod az igényeid szerint.
Üzemmódok
- Magas fényerő mód: 20 lumen, 6 óra
- Közepes fényerő mód: 10 lumen, 12.5 óra
- Alacsony fényerő mód: 5 lumen, 18.5 óra
- Figyelmeztető villogás mód: 150 lumen, 6.5 óra
- Gyors villogás mód: 50 lumen, 11.5 óra
- Lassú villogás mód: 50 lumen, 11 óra
Paraméterek
| Fényerő | 150 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Konzol és pánt |
| Üzemidő | 18.5 óra |
| Kapacitás | 800 mAh |
| Vízállóság | IPX6 |
| Méret | 38 x 25 x 57 mm |
| Féklámpa funkció | Nincs |
| Radar funkció | Nincs |
| Súly | 50 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!