Leírás
150 LUMENES NAPPALI BIZTONSÁGI LÁMPA
3 darab LED OptiCube™ lencsetechnológiával és 150 lumenes Daytime Hyperflash móddal gondoskodik róla, hogy biztosan észrevegyenek.
MESSZIRŐL IS JÓL LÁTHATÓ
Akár 0.7 km távolságból is látható. A hosszú hátsó fényvetítési technológia jelentősen növeli a hatékony láthatósági tartományt, így az autósoknak több idejük marad reagálni.
NÉGY VILÁGÍTÁSI MÓD
Folyamatos, Villogó, Group Ride, Daytime Hyperflash.
USB-C TÖLTÉS
Mindössze 3 óra alatt feltölthető USB-kábelen keresztül.
AUTOMATIKUS AKKUMULÁTOR-KÍMÉLÉS
Alacsony töltöttségnél a lámpa automatikusan villogó módra vált.
SP-15 KONZOL
Az új SP-15 nyeregszár-konzol illeszkedik a modern, aero kialakítású nyeregszárakhoz.
SNAP SYSTEM
A négyzet alakú Snap rögzítőtalp lehetővé teszi a lámpa függőleges vagy vízszintes elhelyezését.
300 FOKOS LÁTHATÓSÁG
Az OptiCube™ lencsetechnológia 300°-os láthatóságot biztosít.
VILÁGÍTÁSI MÓDOK
- Constant: 20 lumen – 5 óra
- Flashing: 15 lumen – 70 óra
- Group Ride: 5 lumen – 33 óra
- Daytime Hyperflash: 150 lumen – 15 óra
Paraméterek
| Fényerő | 150 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Tartókonzol |
| Üzemidő | 70 óra |
| Kapacitás | 500 mAh |
| Töltési idő | 3 óra |
| Vízállóság | IPX4 |
| Méret | 62.5 x 21.0 x 32.5 mm |
| Féklámpa funkció | Nincs |
| Radar funkció | Nincs |
| Súly | 27 g |