Leírás
A CL05 egy könnyű és egyszerűen használható hátsó lámpa.
Beépített fényérzékelő: Amikor hátul közeledő járművek fényszóróit (>50 lux) érzékeli, a fényérzékelő aktiválja a szemet gyönyörködtető figyelmeztető villogó üzemmódot - amely legfeljebb 30 lumen fényerejű -, hogy a kerékpáros láthatóságát maximálisra növelje.
- A két COB LED gyűrűnek és a beépített fényérzékelőnek köszönhetően nagyszerű választás, hisz nagyobb területet világít be és jelentős láthatóságot biztosít az éjszakai kerékpáros kalandjaidhoz.
- Az egy darabból álló, rugalmas, gumis konzolnak köszönhetően, a lámpa könnyedén rögzíthető a kerek és aero kialakítású nyeregcsövekre, vagy közvetlenül rögzíthető az erre alkalmas nyeregre, illetve nyeregtáskákra, sőt, még bizonyos sisakokra is felszerelhető.
- Nagy hatékonyságú COB LED max. 30 LED lumen fényerejével.
- Beépített fényérzékelő a maximális teljesítmény aktiválásához, amikor hátulról közlekedő járművek fényszóróit észleli.
- Automatikus energiatakarékosság és jelzőfény alacsony akkumulátor töltöttség esetén.
- Gyorskioldós kialakítás a különböző rögzítési módokhoz.
- USB-C töltőport a kényelmes használatért.
- Az intelligens memóriaáramkör megjegyzi az utoljára használt fényerőszintet és üzemmódot.
- IPX6-os vízállóság, ami azt jelenti, hogy a termék védett erős vízsugár ellen bármilyen irányból is érkezzen.
Üzemidő
- Magas: 4.5 óra
- Alacsony: 12 óra
- Gyors villogó: 8 óra
- Pulzáló villogó: 18 óra
- Magas fényű lassú villógó: 17 óra
- Alacsony fényű lassú villogó: 22 óra
Paraméterek
| Fényerő | 30 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Tartókonzol |
| Üzemidő | 22 óra |
| Kapacitás | 2000 mAh |
| Vízállóság | IPX6 |
| Méret | 42.5 x 23.5 x 43.5 mm |
| Féklámpa funkció | Nincs |
| Radar funkció | Nincs |
| Súly | 23 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!