Leírás
A Mini Drive 400XL egy kompakt és tartós kerékpárlámpa, amely CNC-megmunkált alumíniumból készült. Egy nagy teljesítményű LED-del rendelkezik, amely akár 400 lumen fényerőt biztosít, valamint Daytime Flash nappali villogó móddal is el van látva. A lámpa nyolc különböző világítási módot kínál, oldalsó láthatóságot javító kivágásokkal, és akár 20 órás maximális üzemidőt biztosít. A töltés egyszerű a beépített, kábel nélküli USB csatlakozónak köszönhetően, a rugalmas rögzítőpánt pedig különböző formájú és méretű kormányokra is biztonságosan felszerelhető.
Világítási módok:
- Blast: 400 lumen / 1 óra
- Enduro: 150 lumen / 2 óra 30 perc
- Economy: 75 lumen / 5 óra
- Femto: 15 lumen / 20 óra
- Flash 1: 50 lumen / 13 óra 30 perc
- Flash 2: 50 lumen / 13 óra 30 perc
- Day Flash: 400 lumen / 7 óra
- Pulse: 50 lumen / 15 óra
Paraméterek
| Fényerő | 400 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Gumipánt |
| Üzemidő | 20 óra |
| Kapacitás | 650 mAh |
| Vízállóság | IPX7 |
| Méret | 67.8 x 37.6 x 27 mm |
| Súly | 64 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!