Leírás
- Újratölthető fényszóró (400 Lumenes)
- OptiCube™ lencse technológia - széles fénysugara jól megvilágítja a sötét utakat.
- Kiváló oldalsó láthatóságot nyújt.
- Akkumulátor merülésének jelzése - ha pirosan világít, az akkumulátor szintje kevesebb mint 20%.
- USB újratölthető (Micro-USB kábel mellékelve).
- Lítium-ion akkumulátorral.
- Mód memória funkció - ugyanabban az üzemmódban kapcsol vissza, amiben kikapcsoltad.
- Négy üzemmód - állandó erős, állandó gyenge, nappali HyperConstant, villogó.
- A bekapcsológomb dupla kattintásával automatikusan a legerősebb világítási módba kapcsol.
- FlexTight™ konzol - könnyen kezelhető, gyorskioldós konzol, mely mindig biztosan tart.
- A továbbfejlesztett kioldógombbal a lámpa egy pillanat alatt lecsatlakoztatható a tartóról.
VILÁGÍTÁSI MÓDOK
- Erős állandó: 400 lumen - 2 óra
- Gyenge állandó: 200 lumen - 4 óra
- Nappali HyperConstant: 200/400 lumen - 6 óra
- Villogó: 200 lumen - 60 óra
Paraméterek
| Fényerő | 400 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Tartókonzol |
| Üzemidő | 60 óra |
| Kapacitás | 2200 mAh |
| Töltési idő | 4-8 óra |
| Vízállóság | IPX4 |
| Méret | 34 x 100 x 37 mm |
| Súly | 117 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!