Leírás
Nagy teljesítményű COB LED, max. 160 LED-lumen fényerővel.
Nappal is könnyedén észrevehető figyelmeztető villogó üzemmód és többféle fényerősség az egész napos (nappali és éjszakai) kerékpározás igényeihez.
IPX6-os vízállóság, ami azt jelenti, hogy a termék védett erős vízsugár ellen bármilyen irányból is érkezzen.
Széles látószögű, nagyszerű oldalsó fénykibocsájtással.
USB-C töltési lehetőség.
Az intelligens memóriaáramkör megjegyzi az utoljára használt fényerőszintet és üzemmódot.
Egyszerű és sokoldalú: Garmin computer alá szerelhető.
Amennyiben Wahoo computerhez szeretnéd használni, úgy külön megvásárolható az ahhoz kompatibilis adapter is, így csak ki kell cserélni a betétet és a lámpa rögzítőfelületét és már használhatod is Wahoo termékedet.
A lámpa nem kompatibilis Garmin TT triathlon kerékpárhoz való tartóval!
Üzemmódok
- Magas fényerő mód: 50 lumen - 4 óra
- Közepes fényerő mód: 25 lumen - 6.5 óra
- Alacsony fényerő mód: 10 lumen - 13.5 óra
- Vészvillogó mód: 160 lumen - 5.3 óra
- Gyors villogás mód: 25 lumen - 12.5 óra
- Lassú villogás mód: 50 lumen - 8 óra
Paraméterek
| Fényerő | 160 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Tartókonzol |
| Üzemidő | 13.5 óra |
| Kapacitás | 380 mAh |
| Vízállóság | IPX6 |
| Méret | 75 x 57 x 21 mm |
| Súly | 55 g |