Leírás
400 LUMENES ELSŐ LÁMPA OLDALSÓ LÁTHATÓSÁGGAL
A biztonság az első: a 400 lumenes AMPP400S nagy fényerejű LED-del és OptiCube™ lencsetechnológiával rendelkezik, amely széles fényképet biztosít. A körbefutó lencsekialakítás kiváló oldalsó láthatóságot nyújt a még nagyobb biztonság érdekében.
USB-C TÖLTÉS
A 2200 mAh kapacitású, USB-C-ről tölthető lítiumion akkumulátor akár 60 órás üzemidőt kínál, és mindössze 4 óra alatt feltölthető. Háromszintű akkumulátor-töltöttség jelzővel rendelkezik (kék: 50% felett, sárga: 50–20%, piros: 20% alatt).
5 VILÁGÍTÁSI MÓD ÜZEMMÓD-MEMÓRIÁVAL
Minden körülményre felkészülhetsz az öt világítási móddal (High, Middle, Low, Daytime HyperConstant, Flashing). Az üzemmód-memória megjegyzi a legutóbb használt módot.
DUPLA KATTINTÁS AZ ERŐS MÓDHOZ
Bármely üzemmódból dupla kattintással aktiválható az erős fényerejű mód, amely erős megvilágítást biztosít az előtted lévő útszakaszon.
KÖNNYŰ FEL- ÉS LESZERELÉS
A csomag tartalmazza az állítható FlexTight™ konzolt, amely akár 35 mm átmérőjű kormányokra is illeszkedik. A továbbfejlesztett kioldógomb megkönnyíti a lámpa levételét töltéshez.
KÖNNYŰ KIALAKÍTÁS
Könnyű, mégis strapabíró polikarbonát ház, letisztult, áramvonalas dizájnnal, amely bármely kerékpáron jól mutat.
VILÁGÍTÁSI MÓDOK
- High: 400 lumen – 2 óra
- Middle: 200 lumen – 4 óra
- Low: 100 lumen – 8 óra
- Daytime HyperConstant: 400 / 100 lumen – 6 óra
- Flashing: 100 lumen – 60 óra
Paraméterek
| Fényerő | 400 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Tartókonzol |
| Üzemidő | 60 óra |
| Kapacitás | 2200 mAh |
| Töltési idő | 4 óra |
| Vízállóság | IPX4 |
| Méret | 36 x 100.5 x 38.5 mm |
| Súly | 106 g |