Leírás
A Hecto Pro StVZO 400+ első lámpa StVZO tanúsítvánnyal rendelkezik, és négy LED fényforrással van felszerelve. A lámpát a maximális hatékonyság és üzemidő érdekében tervezték, így még a legnehezebb körülmények között is optimális láthatóságot biztosító fényképet nyújt. Három különböző világítási módot kínál, maximum 400 lumen fényerővel és akár 9.25 órás maximális üzemidővel.
A vízálló USB-C töltési lehetőség és a CNC-megmunkált alumínium ház tartósságot és hatékony hőelvezetést biztosít. Az IPX7 vízállósági szabvány szerint tesztelt kialakítás lehetővé teszi, hogy a lámpa különböző időjárási körülmények között is megbízhatóan működjön. Az új optikai kialakítás, az opcionális GoPro kompatibilis rögzítés, valamint az Infinite Light Power Pack+ kompatibilitás sokoldalú használatot és még jobb teljesítményt biztosít.
Megjegyzés: USB-C kábel nem tartozék.
Világítási módok:
- Blast – 400 lumen / 2 óra 45 perc
- Economy – 250 lumen / 4 óra
- Femto - 40 lumen / 9 óra 15 perc
Paraméterek
| Fényerő | 400 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Gumipánt |
| Üzemidő | 9.25 óra |
| Kapacitás | 2800 mAh |
| Vízállóság | IPX7 |
| Méret | 92 x 42 x 32 mm |
| Súly | 147 g |