Leírás
Kompakt és könnyű sisakra szerelhető kerékpárlámpa, amely akár 500 lumen fényerőt biztosít. CNC-megmunkált alumíniumból készült, beépített hűtőbordákkal, amelyek hatékony hőelvezetést és hosszú élettartamot garantálnak.
A GoPro kompatibilis rögzítési felületnek, valamint a Composite Matrix talppal ellátott, sokoldalú tépőzáras rögzítőpántnak köszönhetően a Helmet Hecto Drive 500XL egy alacsony profilú LED lámpa, amely a kerékpáros tekintetének irányát követi, így kiváló láthatóságot biztosít és elegendő fényt ad az alkalmi éjszakai kerékpározáshoz. A beépített USB csatlakozó lehetővé teszi a kábel nélküli töltést, maximális üzemideje pedig akár 20 óra. Összesen nyolc világítási mód közül választhatsz, köztük a rendkívül feltűnő Daytime Flash nappali villogó móddal.
Világítási módok:
- Economy: 100 lumen / 4 óra
- Enduro: 200 lumen / 2 óra
- Blast: 500 lumen / 1 óra
- Day Flash: 500 lumen / 5.75 óra
- Femto: 15 lumen / 20 óra
- Pulse: 50 lumen / 15 óra
- Flash 1: 50 lumen / 13.5 óra
- Flash 2: 50 lumen / 13.5 óra
Paraméterek
| Fényerő | 500 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Egyéb |
| Üzemidő | 20 óra |
| Kapacitás | 650 mAh |
| Vízállóság | IPX7 |
| Méret | 68 x 37.4 x 53.2 mm |
| Súly | 84 g |