Leírás
A népszerű FR300-as továbbfejlesztett változata, most ANT+ technológiával az egyszerű Garmin integrációért.
Rendkívül hatékony COB LED, max. 300 LED-lumen fényerővel. Észrevehető figyelmeztető villogó üzemmód (300 lumen fényerőt biztosít) és több féle fényerősség az egész napos kerékpározás igényeihez.
- Garmin kompatibilitás: A lámpa a Garmin kerékpáros komputerekkel együtt rögzíthető, az üzemmódok pedig egyszerűen válthatók a komputeren keresztül az ANT+ kapcsolatnak köszönhetően.
- Nappali biztonság: A 300 lumenes figyelmeztető villogás magas láthatóságot biztosít még nappal is.
- 270°-os széles látószög: Széles látószögű lencse oldalirányú láthatósággal, ami növeli az oldalirányú láthatóságot pl. kereszteződéseknél áthaladáskor.
- USB-C töltés: A lámpa egyszerűen tölthető, vagy tartalék energiaforrásként használható.
- Automatikus be- és kikapcsolás: Az FR300-as 2 perc mozdulatlanság után automatikusan kikapcsol, illetve automatikusan bekapcsol, ha rezgést érzékel.
- Rögzítőszíj: Extra védelem egyenetlen utakon.
- IPX6-os vízállóság, ami azt jelenti, hogy a termék védett erős vízsugár ellen bármilyen irányból is érkezzen.
- Az intelligens memóriaáramkör megjegyzi az utoljára használt fényerőszintet és üzemmódot.
Üzemmódok
- Magas: 200 lumen - 4 óra
- Közepes: 100 lumen - 7.5 óra
- Alacsony: 50 lumen - 10.4 óra
- Figyelmeztető villogás: 300 lumen - 9 óra
- Gyors villogás: 100 lumen - 12.5 óra
- Lassú villogás: 100 lumen - 24 óra
Paraméterek
| Fényerő | 300 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Tartókonzol |
| Üzemidő | 24 óra |
| Kapacitás | 1200 mAh |
| Vízállóság | IPX6 |
| Méret | 82 x 60 x 25.5 mm |
| Súly | 75 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!