Leírás
A Hecto Drive 500XL egy kompakt és tartós kerékpárlámpa, amely CNC-megmunkált alumínium házzal, beépített hűtőbordákkal és az oldalsó láthatóságot javító kivágásokkal rendelkezik. Az egyetlen nagy teljesítményű LED akár 500 lumen maximális fényerőt biztosít, és összesen nyolc világítási mód közül választhatsz, köztük a Daytime Flash nappali villogó módot.
Akár 20 órás teljes üzemidőt kínál, a töltés pedig egyszerű a beépített, kábel nélküli USB csatlakozón keresztül. A lámpa rugalmas rögzítőpántja különböző formájú és méretű kormányokra is biztonságosan felszerelhető.
- Maximum 500 lumen fényerő / akár 20 órás üzemidő Femto módban.
- CNC-megmunkált alumínium ház hűtőbordákkal.
- Rendkívül feltűnő Daytime Flash nappali villogó mód.
- Beépített USB csatlakozó a kábel nélküli töltéshez.
- Opcionális GoPro rögzítő külön megvásárolható.
- IPX7 vízállósági szabvány szerint tesztelve.
- 650 mAh akkumulátorkapacitás.
Világítási módok:
- Blast: 500 lumen / 1 óra
- Enduro: 200 lumen / 2 óra
- Economy: 100 lumen / 4 óra
- Femto: 15 lumen / 20 óra
- Flash 1: 50 lumen / 13 óra 13 perc
- Flash 2: 50 lumen / 13 óra 30 perc
- Day Flash: 500 lumen / 5 óra 45 perc
- Pulse: 50 lumen / 15 óra
Paraméterek
| Fényerő | 500 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Gumipánt |
| Üzemidő | 20 óra |
| Kapacitás | 650 mAh |
| Vízállóság | IPX7 |
| Méret | 68 x 37.4 x 53.2 mm |
| Súly | 84 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!