Leírás
A Hecto Drive StVZO 40 egy sokoldalú, nagy teljesítményű kerékpárlámpa, amelyet a német StVZO szabvány szerint optimalizált lencsével terveztek, így kategóriájában kiemelkedő fényerőt, látótávolságot és biztonságot biztosít. A kompakt, CNC-megmunkált alumínium ház hatékonyan vezeti el a hőt, rendkívül tartós, és oldalsó láthatóságot biztosító kivágásokkal is rendelkezik. A töltöttségjelzővel ellátott Li-Poly akkumulátor hosszú üzemidőt biztosít, és Micro USB kábellel tölthető. Két világítási mód közül választhatsz: 40 lux és 15 lux, így a fényerő az aktuális körülményekhez igazítható. A Mode Memory funkció megjegyzi az utoljára használt módot, így a lámpa bekapcsoláskor automatikusan abban indul el. A strapabíró és sokoldalú rögzítőpánt biztonságosan felszerelhető minden szabványos kormányformára, beleértve az aero kormányokat is.
Világítási módok:
- Blast – 40 lux / 2 óra 45 perc
- Economy – 15 lux / 7 óra
Paraméterek
| Fényerő | 105 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Gumipánt |
| Üzemidő | 7 óra |
| Kapacitás | 1300 mAh |
| Vízállóság | IPX7 |
| Méret | 78.3 x 40.7 x 59.8 mm |
| Súly | 104 g |