Leírás
Az új, ívelt lencsés optikai kialakításának köszönhetően az LR500S nem csak egyenletesen eloszlású, megfelelő sugártávolságú fényt bocsát ki, hanem megfelelő oldalsó megvilágítást is biztosít a periférikus látás érdekében, ezáltal kiváló országútizáshoz és a napi ingázásokhoz.
Folyamatos módban három nagy LED-lumen fényerőszinttel rendelkezik és hosszú üzemidővel, míg gyors villogó módban a nap bármely időszakában, még nappal is észrevehető fényt bocsát ki.
Külön megvásárolható hozzá vezetékes távkapcsoló is, mely segítségével a markolat elengedése nélkül vezérelhetjük a lámpát (pl. fényerőszint)
Az AUB01-es fejjel lefelé felszerelhető tartókonzol segítségével (szintén külön megvásárolható!) helyet takaríthatsz meg a kormányodon.
- Speciálisan tervezett ívelt lencse egyenletes eloszlású fénysugárral és oldalsó láthatósággal.
- Vezetékes távkapcsoló (külön megvásárolható: ARB02) a fényerőszint biztonságos módosításához a markolat elengedése nélkül.
- Többféle fényerőszint és bármely napszakban látható gyors villogó üzemmód.
- USB-C töltőport, mely kompatibilis a legtöbb telefontöltővel.
- Kompakt és könnyű.
- Gyorskioldós kialakítás a könnyű fel- és leszereléshez.
- Kompatibilis a 22.2-35 mm átmérőjű kormányokkal.
- Az intelligens memóriaáramkör megjegyzi az utoljára használt fényerőszintet és üzemmódot.
- Az akkumulátor üzemideje meghosszabbítható külső áramforráshoz való csatlakoztatással.
Üzemmódok
- Magas: 500 lumen - 1.6 óra
- Közepes: 300 lumen - 2.8 óra
- Alacsony: 100 lumen - 7.5 óra
- Gyors villogás: 200 lumen - 15 óra
Paraméterek
| Fényerő | 500 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Tartókonzol |
| Üzemidő | 15 óra |
| Kapacitás | 2200 mAh |
| Vízállóság | IPX6 |
| Méret | 85 x 36 x 30 mm |
| Súly | 119 g |