Leírás
A KTM X-Life Track 2022 egy sokoldalú trekking kerékpár, amelyet a városi ingázás és a szabadidős túrák igényeire terveztek. A könnyű alumínium váz erős és tartós, miközben a 63 mm-es rugóútú Suntour NEX villa megfelelő csillapítást biztosít egyenetlen terepen is. Az integrált kábelvezetés letiszta megjelenést és fokozott biztonságot kínál.
A kerékpár Shimano váltórendszerrel van felszerelve, amely pontos és megbízható váltást tesz lehetővé. A Shimano hidraulikus tárcsafékek erős fékezési teljesítményt nyújtanak, míg a Schwalbe Smart abroncsok kiváló tapadást és könnyed gördülékenységet biztosítanak különböző terepviszonyok között is.
Az X-Life Track könnyen felszerelhető sárvédőkkel és csomagtartóval, így praktikus választás lehet a mindennapi használatra és a hosszabb túrákhoz is egyaránt, kombinálva a sportos teljesítményt és a trekking kerékpárok kényelmét.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 OFFROAD |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 46 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour SF20-NEX HLO DS |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Tourney TY501 |
| Hajtómű fogszám | 48-38-28T |
| Hajtómű sebességszám | 3 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano Acera HG31 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-32T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 8 sebességes |
| Pedál | KTM Line Cross BF |
| Első váltó | Shimano Tourney TY710 |
| Hátsó váltó | Shimano Altus M360-SGS |
| Váltókar | brake/shiftlever combination |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Acera EF505/MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano Altus RT10 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM LINE Riser 20 |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 20 mm |
| Kormányszár | KTM Line |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | Ritchey Zero Logic Press Fit |
| Markolat | KTM Comp Ergo Lock |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Line Sport |
| Nyeregcső | KTM Line |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe Smart |
| Első gumi fajta | K-Guard |
| Első gumi méret | 47-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Smart |
| Hátsó gumi fajta | K-Guard |
| Hátsó gumi méret | 47-622 |
| Felni | KTM Casual |
| Első agy | Shimano Tourney HB-TX505 |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano Tourney FH-TX505 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Női |
| Évjárat | 2022 |
| Teherbírás | 114 kg |
| Súly | 13.5 kg |