Leírás
Kacérkodsz a gondolattal, hogy rosszabb utakra is elkalandozz? Ebben az esetben a Merida Crossway 20 Neked készült. A széles áttételtartományú, finom működésű Shimano 3x8 sebességes váltás biztosítja a megfelelő áttételt bármilyen helyzethez, míg a Suntour villa kényelmessé tesz minden kilométert. A hidraulikus tárcsafékek minden időjárásban megállítanak, hogy mindig biztonságban legyél!
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | CROSSWAY TFS III |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 47 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour NEX HLO |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | SHIMANO TY301 |
| Hajtómű fogszám | 48-38-28T |
| Hajtómű sebességszám | 3 sebességes |
| Fogaskoszorú | SUNRACE CSM668 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-32T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 8 sebességes |
| Lánc | KMC Z8.1 |
| Pedál | VP VPE-891 |
| Középcsapágy | FSA TH-7420ST, 68-124 |
| Első váltó | SHIMANO FD-TY601 |
| Hátsó váltó | SHIMANO RD-M3020-8 |
| Váltókar | SHIMANO ST-EF505 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | TEKTRO M275 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | MERIDA Comp CC |
| Kormány szélesség | 660 mm |
| Kormány emelkedés | 0 mm |
| Kormánycsapágy | MERIDA M2345 |
| Markolat | MERIDA EC |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | MERIDA Cross Sport |
| Nyeregcső | MERIDA TK |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | MERIDA K1171 |
| Első gumi méret | 700 x 40C |
| Hátsó gumi | MERIDA K1171 |
| Hátsó gumi méret | 700 x 40C |
| Felni | MERIDA CC |
| Első agy | SHIMANO TX505 |
| Hátsó agy | SHIMANO TX505 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Női |
| Évjárat | 2024 |
| Súly | 14.63 kg (M) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!