Leírás
A KTM Macina Sport 610 egy sokoldalú elektromos trekking kerékpár, amelyet kifejezetten a mindennapi használat és a hosszabb távú túrázás igényeihez terveztek. Az alumínium váz stabil felépítése és a trekkingre optimalizált geometria kényelmes testhelyzetet biztosít, miközben megőrzi a magabiztos irányíthatóságot. A 28 colos kerekek egyenletes futást és kiszámítható kezelhetőséget nyújtanak aszfalton és rosszabb minőségű utakon egyaránt.
A Bosch elektromos hajtás természetes érzetű rásegítést ad, amely jelentősen megkönnyíti az ingázást és a hosszabb túrákat is. A Shimano 10 sebességes hajtáslánc elegendő áttételt biztosít a városi forgalomban és enyhébb emelkedőkön, miközben megbízható működésével hosszú távon is gondtalan használatot kínál. A hidraulikus tárcsafékek erőteljes és jól adagolható fékhatást biztosítanak, így a kerékpár nagyobb tömege mellett is biztonságosan irányítható.
A KTM Macina Sport 610 kiemelkedik tartós és túrázásra tervezett felszereltségével. A Schwalbe Marathon Mondial RaceGuard külsők magas defektvédelemmel és stabil tapadással szolgálnak, míg az ergonomikus Ergon markolatok és a Selle Royal nyereg hosszabb távokon is kényelmet biztosítanak. A világítással, sárvédőkkel és csomagtartóval ellátott kivitel ideálissá teszi ezt a modellt mindennapi közlekedéshez és megbízható túratársnak egyaránt.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina Trekking Onroad Alloy 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 51 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour NCX-D Air LO |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | FSA steel |
| Hajtómű fogszám | 42T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-Comp ISIS |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano LG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-43T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | Shimano LG500 |
| Pedál | VP-616 |
| Hátsó váltó | Shimano Deore M5130 LG shadow+ |
| Váltókar | Shimano Deore M5130 LG |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT402 / MT420 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT30 / EM300 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Line low rizer |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormányszár | KTM Line |
| Kormányszár dőlésszög | 20° |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | Ergon GP30 |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Essenza |
| Nyeregcső | KTM Line |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe Marathon Mondial |
| Első gumi fajta | Performance RaceGuard Reflex |
| Első gumi méret | 47-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Marathon Mondial |
| Hátsó gumi fajta | Performance RaceGuard Reflex |
| Hátsó gumi méret | 47-622 |
| Felni | Ryde Rival Sport |
| Első agy | Shimano Deore M6000 |
| Első agy méret | 100 x 5 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano Deore M6000 |
| Hátsó agy méret | 135 x 5 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B&M Myc 50Lux |
| Hátsó lámpa | B&M Toplight 2C |
| Csomagtartó | KTM light |
| Sárvédő | SKS A55K PET Trek |
| Kitámasztó | KTM adjustable |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Akkumulátor | Bosch PowerTUBE |
| Kapacitás | 750 Wh |
| Töltő | Bosch Standard |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch LED remote / Bosch INTUVIA LCD Display |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Női |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 145 kg |
| Súly | 25.5 kg |