Leírás
A STEVENS E-Triton PT6 2021-es modellje a prémium kategóriás elektromos trekking kerékpárok közé tartozik, amelyet a hosszú távú túrák és a mindennapi használat igényeihez terveztek. A 6061-es alumíniumból készült váz könnyű, mégis robusztus szerkezetet biztosít, amely akár 140 kg összsúlyt is elbír. Az integrált Bosch PowerTube 625 Wh-s akkumulátor esztétikusan illeszkedik a vázba, miközben hosszú hatótávolságot garantál. A Bosch Performance Line Cruise motor 65 Nm-es nyomatékával természetes és intuitív rásegítést nyújt, megkönnyítve a meredek emelkedők leküzdését és a hosszabb túrákat.
A kerékpár váltórendszere a Shimano Deore XT Shadow+ hátsó váltóból és a Shimano Deore 11 sebességes kazettából áll, amely precíz és gyors váltást tesz lehetővé. A Shimano BR-M6000 hidraulikus tárcsafékek megbízható fékerőt biztosítanak minden időjárási körülmény között. A 63 mm-es rugóúttal rendelkező SR Suntour Mobie25-Air villa és a Schwalbe Marathon E-Plus Performance gumiköpenyek kiváló kényelmet és stabilitást nyújtanak változatos terepen.
A kerékpár teljes felszereltséggel rendelkezik, beleértve a sárvédőket, csomagtartót, világítást és kitámasztót, így ideális választás mindennapi városi közlekedéshez és hosszabb túrákhoz egyaránt. A Bosch Intuvia kijelző könnyen olvasható és intuitív kezelést biztosít, lehetővé téve a motor teljesítményének testreszabását és a kerékpár beállításainak finomhangolását.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 58 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour Mobie25-Air LOR |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Oxygen E-Scorpo |
| Hajtómű fogszám | 44T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano Deore CS-M5100 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-42T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-HG601 |
| Pedál | ATB Alu Pro Reflex |
| Hátsó váltó | Shimano Deore XT Shadow+ |
| Váltókar | Shimano Deore SL-M5100 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano BR-M6000 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano SM-RT54 |
| Féktárcsa méret | 180/180 mm |
| Fékkar | Shimano BL-T6000 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen E-Scorpo |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 660 mm |
| Kormány emelkedés | 25 mm |
| Kormányszár | Oxygen E-Scorpo |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 110 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 35° |
| Kormánycsapágy | STEVENS AH Taper |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal eZone |
| Nyeregcső | Oxygen E-Scorpo |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| Nyeregcső hossz | 320 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe Marathon E-Plus |
| Első gumi fajta | Performance |
| Első gumi méret | 47-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Marathon E-Plus |
| Hátsó gumi fajta | Performance |
| Hátsó gumi méret | 47-622 |
| Felni | Oxygen SL-D A21 |
| Első agy | Shimano Deore XT |
| Első agy méret | 100 x 15 mm |
| Hátsó agy | Shimano Deore XT |
| Hátsó agy méret | 142 x 12 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B+M IQ-XS 70 Lux |
| Hátsó lámpa | Shine Evo |
| Csomagtartó | Racktime Shine Evo RTA |
| Sárvédő | SKS |
| Kitámasztó | STEVENS Edge |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch G3 Performance Line Cruise |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 65 Nm |
| Tejesítmény | 250 W |
| Akkumulátor | Bosch PowerTube 625 |
| Kapacitás | 625 Wh |
| Kijelző | Bosch Intuvia |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2021 |
| Teherbírás | 140 kg |
| Súly | 28.0 kg |