Leírás
A 2023-as STEVENS E-Triton 7.6.1 egy kimagasló minőségű elektromos trekking kerékpár, amely ideális választás hosszú túrákra és mindennapi közlekedésre egyaránt. A kerékpár váza könnyű, de tartós alumínium 6061 anyagból készült, amely stabilitást és kényelmet biztosít minden terepen. Az SR Suntour Mobie25-Air LOR teleszkópvilla 63 mm-es rugóúttal és lockout funkcióval rendelkezik, így a kerékpár kiválóan alkalmazkodik a különböző útviszonyokhoz.
A Bosch G4 Performance Line CX motor, amely 85 Nm nyomatékot és négy különböző támogatási módot kínál, könnyedén megbirkózik a meredek emelkedőkkel is. Az integrált 625 Wh-s Bosch PowerTube akkumulátor hosszú hatótávolságot biztosít, így ideális választás a hosszabb utakra is. A Shimano Deore Shadow+ 11 sebességes váltórendszer precíz és megbízható váltást biztosít, amely lehetővé teszi a hatékony tekerést különböző terepviszonyok között.
A kerékpár Tektro Volans hidraulikus tárcsafékrendszerrel van felszerelve, amely kiváló fékerőt nyújt, biztosítva a biztonságos megállást minden körülmények között. A Schwalbe Marathon E-Plus gumiabroncsok kiváló tapadást és tartósságot biztosítanak, reflexcsíkjaik pedig növelik a láthatóságot éjszaka.
Az E-Triton 7.6.1 teljes felszereltséggel rendelkezik, beleértve a B+M IQ-XS Friendly első lámpát, a Racktime Shine Evo csomagtartót és az SKS sárvédőket. A kerékpár súlya 28,4 kg, maximális terhelhetősége pedig 140 kg, így robusztus és hosszú távon is kényelmes használatot kínál. Az E-Triton 7.6.1 méretei között mindenki megtalálhatja a számára megfelelő változatot
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 52 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour Mobie25-Air LOR |
| Villa típus | Levegős |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Oxygen E-Scorpo |
| Hajtómű fogszám | 44T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | SunRace CSMS8 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-42T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-HG601 |
| Pedál | ATB Alu Pro Reflex |
| Hátsó váltó | Shimano Deore Shadow+ |
| Váltókar | Shimano Deore |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro Volans |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Tektro TR180-45A |
| Féktárcsa méret | 180/180 mm |
| Fékkar | Tektro HD-T532 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen E-Scorpo |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 680 mm |
| Kormány emelkedés | 25 mm |
| Kormányszár | Oxygen Versa II, állítható |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 90 mm |
| Kormánycsapágy | Acros Blocklock Taper |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal ON |
| Nyeregcső | Oxygen E-Scorpo |
| Nyeregcső anyag | Alumínium |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| Nyeregcső hossz | 320 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe Marathon E-Plus Performance |
| Első gumi fajta | ADDIX, SmartGuard |
| Első gumi méret | 50-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Marathon E-Plus Performance |
| Hátsó gumi fajta | ADDIX, SmartGuard |
| Hátsó gumi méret | 50-622 |
| Felni | Oxygen RM-26 Disc SL |
| Első agy | Shimano Deore XT |
| Első agy méret | 100 x 15 mm |
| Hátsó agy | Shimano Deore XT |
| Hátsó agy méret | 142 x 12 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B+M IQ-XS Friendly |
| Hátsó lámpa | B+M Shine Evo |
| Csomagtartó | Racktime Shine Evo RTA |
| Sárvédő | SKS |
| Kitámasztó | STEVENS Edge |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch G4 Performance Line CX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Tejesítmény | 250 W |
| Akkumulátor | Bosch PowerTube 625 |
| Kapacitás | 625 Wh |
| Töltő | Bosch 4A charger |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch Kiox 300 |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 140 kg |
| Súly | 28.4 kg |