Leírás
A KTM Macina Scarp SX Prestige 2026 egy igazi prémium elektromos MTB, amely a teljesítményt és a tartósságot ötvözi. A Macina Scarp prémium karbon váz, a FOX 36SL Factory villa és a FOX Float Factory rugóstag gondoskodik a kifinomult, ugyanakkor agresszív felfüggesztésről. Az ABUS akkumulátor-zár és a Bosch 4A töltő praktikus és biztonságos megoldást nyújt a mindennapokra és a hosszabb túrákra is.
A kerékpár szíve a nagy teljesítményű Bosch Performance SX motor, amely természetes pedálérzetet és dinamikus rásegítést biztosít még meredek hegyi emelkedőkön is. A könnyű, vázba integrált 400 Wh-s Bosch CompactTube akkumulátor elegendő hatótávot kínál a hosszú edzésekhez és kalandokhoz. A hajtáslánc a legújabb Shimano Deore XT Di2 elektronikus váltórendszerből épül fel, amely gyors, pontos és teljesen megbízható váltást nyújt.
A fékezést a nagy teljesítményű Shimano XT négydugattyús hidraulikus tárcsafékek és a Shimano rotorok biztosítják, amelyek kiemelkedő fékerőt és hőelvezetést nyújtanak hosszú lejtőkön is. A kerékpár prémium DT Swiss HXC 1501 Spline LS karbon kerékszettel érkezik, amelyet a Schwalbe Wicked Will Evo SuperGround gumik egészítenek ki a maximális tapadásért. A kiváló alkatrészek mind hozzájárulnak ahhoz, hogy a Macina Scarp SX Prestige kompromisszumok nélkül teljesítsen a legkeményebb terepeken is.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina Scarp Premium Carbon 140 UDH |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 43 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | FOX 36SL Float Factory |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 140 mm |
| Rugóstag | FOX Float Factory 2-Pos |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | KTM |
| Hajtómű fogszám | 34T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | Race Face Aeffect-R170 |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano LG700 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-50T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Pedál | MTB-Pedal flat VP-539 |
| Hátsó váltó | Shimano Deore XT Di2 M8260 |
| Váltókar | Shimano Deore XT Di2 M8250 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano XT M8200/BR-M8220 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano MT800 / CL900 |
| Féktárcsa méret | 203/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | FSA NS SIC cockpit ICR |
| Kormány anyag | Karbon |
| Kormánycsapágy | FSA SRS |
| Markolat | ESI Chunky silicone |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Fizik Terra Aidon X5 SAlloy |
| Nyeregcső | FOX Transfer Factory |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Schwalbe Wicked Will Evo |
| Első gumi fajta | SuperGround TLE |
| Első gumi méret | 62-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Wicked Will Evo |
| Hátsó gumi fajta | SuperGround TLE |
| Hátsó gumi méret | 62-622 |
| Felni | DT Swiss HXC 1501 Spline LS 29 Carbon |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance SX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 60 Nm |
| Tejesítmény | 600 W |
| Akkumulátor | Bosch CompactTUBE |
| Kapacitás | 400 Wh |
| Töltő | Bosch Standard Charger |
| Teljesítmény | 4 A |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2026 |
| Teherbírás | 128 kg |
| Súly | 17.6 kg |