Leírás
A KTM Macina Kapoho Prestige 2025-ös modellje a legmodernebb technológiákat és prémium alkatrészeket ötvözi, hogy a legigényesebb hegyi kerékpárosok elvárásainak is megfeleljen. A Bosch Performance CX motor 85 Nm nyomatékkal erőteljes támogatást nyújt a legmeredekebb emelkedőkön is, míg a 800 Wh-s Bosch PowerTube akkumulátor hosszú hatótávolságot biztosít, lehetővé téve a hosszabb túrákat anélkül, hogy aggódni kellene az energiaellátás miatt.
A karbon váz könnyűséget és merevséget kínál, míg a Fox 36 Float Factory villa 160 mm-es rugóútjával és a Fox Float X Factory hátsó rugóstag szintén 160 mm-es mozgásával a legkeményebb lejtőkön is magabiztos irányítást tesz lehetővé. A Dimension-Mix (DiMMiX) kerékkonfiguráció - elöl 29 colos, hátul 27.5 colos kerekek - kombinálja a nagyobb első kerék stabilitását és a kisebb hátsó kerék fürgeségét, optimalizálva a kezelhetőséget technikás terepen.
A SRAM GX T-Type 12 sebességes váltórendszer precíz és megbízható váltást biztosít, míg a Shimano Deore XT hidraulikus tárcsafékek 203 mm-es és 180 mm-es tárcsákkal erőteljes és megbízható fékezést nyújtanak minden körülmény között. A Schwalbe Magic Mary Evo SuperTrail / Hans Dampf Evo SuperGravity gumiabroncsok kiváló tapadást és stabilitást biztosítanak a változatos terepviszonyok között.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina Kapoho Dimmix Perf. CB SLL 160 UDH |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 43 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | FOX 36 Float Factory |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 160 mm |
| Rugóstag | FOX Float X Factory |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | SRAM T-Type Eagle |
| Hajtómű fogszám | 36T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-TRAIL2 ISIS |
| Hajtókar hossz | 160 mm |
| Fogaskoszorú | SRAM T-Type Eagle XS-1270 |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-52T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | SRAM GX T-Type |
| Pedál | VP-539 |
| Hátsó váltó | SRAM GX Eagle T-Type |
| Váltókar | SRAM POD Rocker AXS Controller |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Deore XT M8100 / M8120 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano CL900 |
| Féktárcsa méret | 203/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Team II Trail35 rizer25 |
| Kormány szélesség | 800 mm |
| Kormány emelkedés | 25 mm |
| Kormányszár | KTM Team II Trail35 |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | Ergon GE10 |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Fizik Terra Aidon X5 SAlloy |
| Nyeregcső | FOX Transfer Factory |
| Nyeregcső átmérő | 34.9 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29/27.5" |
| Első gumi | Schwalbe Magic Mary Evo SuperTrail TLE |
| Első gumi méret | 65-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Hans Dampf Evo SuperGravity TLE |
| Hátsó gumi méret | 65-584 |
| Felni | Mavic E-Deemax S |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Akkumulátor | Bosch PowerTUBE |
| Kapacitás | 800 Wh |
| Töltő | Bosch Standard Charger |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch Mini Remote Flatbar / Bosch PURION 400 Display |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2025 |
| Teherbírás | 144 kg |
| Súly | 25.5 kg |