Leírás
A KTM Macina Kapoho Master ABS 2025-ös modellje a legmodernebb technológiák és prémium alkatrészek kombinációját kínálja a hegyi kerékpározás szerelmeseinek. A Bosch Performance CX motor 85 Nm nyomatékkal dinamikus és kontrollált vezetési élményt nyújt, míg a 800 Wh-s Bosch PowerTube akkumulátor hosszú távú túrákat tesz lehetővé.
A 160 mm-es rugóúttal rendelkező karbon váz a STRAIGHT-LINE-LINK (SLL) koncepciónak köszönhetően érzékeny és direkt felfüggesztési teljesítményt biztosít. A DiMMiX kerékkonfiguráció - elöl 29 colos, hátul 27.5 colos kerekek - ötvözi a nagyobb első kerék stabilitását és a kisebb hátsó kerék agilitását, optimalizálva a kezelhetőséget technikás terepen.
A TRP A12 elektronikus váltórendszer gyors és automatikus váltást tesz lehetővé, míg a Bosch ABS rendszerrel ellátott hidraulikus tárcsafékek maximális fékerőt és biztonságot nyújtanak minden körülmény között. A Maxxis Minion DHF és DHR II gumiabroncsok kiváló tapadást és stabilitást biztosítanak a változatos terepviszonyok között.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina Kapoho Dimmix Perf. CB SLL 160 UDH |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 43 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | FOX 36 Float Performance |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 160 mm |
| Rugóstag | FOX Float X Performance |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | FSA |
| Hajtómű fogszám | 36T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-TRAIL2 ISIS |
| Hajtókar hossz | 160 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano Deore M6100 |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-51T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano M6100 |
| Pedál | VPE-527 |
| Hátsó váltó | TRP RD-M8000E |
| Váltókar | TRP Switch SL-M8000E |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Magura MT7 ABS Pro |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Magura MDR-P |
| Féktárcsa méret | 203/203 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Team II Trail35 rizer25 |
| Kormány szélesség | 800 mm |
| Kormány emelkedés | 25 mm |
| Kormányszár | KTM Team II Trail35 |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | Ergon GE10 |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle San Marco Ground Short Open Fit Narrow |
| Nyeregcső | KTM Comp II |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29/27.5" |
| Első gumi | Maxxis Minion DHF 3C |
| Első gumi fajta | MaxxTerra/NEXO+/TR |
| Első gumi méret | 63-622 |
| Hátsó gumi | Maxxis Minion DHR II 3C |
| Hátsó gumi fajta | MaxxTerra/NEXO+/TR |
| Hátsó gumi méret | 65-584 |
| Felni | Ambrosio E30 Trail |
| Első agy | DT Swiss 370 |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | 6 csavaros |
| Hátsó agy | DT Swiss 370 |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | 6 csavaros |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Akkumulátor | Bosch PowerTUBE |
| Kapacitás | 800 Wh |
| Töltő | Bosch Standard Charger |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch Mini Remote Flatbar / Bosch PURION 400 Display |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2025 |
| Teherbírás | 129 kg |
| Súly | 26.5 kg |