Leírás
A KTM Macina Kapoho LTD64 2024-es modellje a hegyikerékpározás szerelmeseinek készült, akik nem akarnak kompromisszumot kötni a teljesítmény és a kényelem terén. A Bosch Performance CX motor 85 Nm nyomatékkal rendelkezik, amely kiváló támogatást nyújt a meredek emelkedőkön és technikás lejtőkön egyaránt. Az integrált Bosch PowerTube 750 Wh-s akkumulátor hosszú távú túrákhoz is elegendő energiát biztosít, miközben esztétikusan illeszkedik a vázba.
A kerékpár 160 mm-es rugóúttal rendelkezik, amelyet a FOX 36 Float Performance első villa és a FOX Float X Performance hátsó rugóstag biztosít, lehetővé téve a sima és kontrollált haladást a legváltozatosabb terepviszonyok között is. A DiMMiX kerékkombináció - 29" első és 27.5" hátsó kerekek - optimális irányíthatóságot és tapadást nyújt, lehetővé téve a bringás számára, hogy magabiztosan navigáljon a technikás ösvényeken.
A Shimano Deore XT 12 sebességes váltórendszer gyors és precíz váltást tesz lehetővé, míg a Magura 4-dugattyús hidraulikus tárcsafékek megbízható fékerőt biztosítanak minden körülmények között. A KTM Macina Kapoho LTD64 nem csupán egy elektromos mountain bike, ez egy olyan prémium kategóriás kerékpár, amely a legújabb technológiát és a kiváló minőségű alkatrészeket ötvözi a felejthetetlen terepélmény érdekében.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina Kapoho Dimmix Al 6061 SLL 160 UDH |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 43 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | FOX 36 Float Performance |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 160 mm |
| Rugóstag | FOX Float X Performance |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | FSA |
| Hajtómű fogszám | 36T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-TRAIL ISIS |
| Hajtókar hossz | 160 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano Deore M6100 |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-51T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano M6100 |
| Pedál | VPE-527 |
| Hátsó váltó | Shimano Deore XT M8100 SGS shadow+ |
| Váltókar | Shimano Deore XT M8100 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Magura MTC ABS Allroad |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Magura MDR-C ABS |
| Féktárcsa méret | 203/203 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Team II Trail35 rizer25 |
| Kormány szélesség | 800 mm |
| Kormány emelkedés | 25 mm |
| Kormányszár | KTM Team Trail35 |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | Ergon GA20 |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle San Marco Ground Short Open Fit Narrow |
| Nyeregcső | KTM Comp |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29/27.5" |
| Első gumi | Maxxis Minion DHF 3C |
| Első gumi fajta | MaxxTerra/EXO/TR |
| Első gumi méret | 63-622 |
| Hátsó gumi | Maxxis Minion DHR II 3C |
| Hátsó gumi fajta | MaxxTerra/EXO/TR |
| Hátsó gumi méret | 70-584 |
| Felni | Ambrosio E30 Trail / Ambrosio E35 Trail |
| Első agy | DT Swiss 370 |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | DT Swiss 370 |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 28 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Akkumulátor | Bosch PowerTUBE |
| Kapacitás | 750 Wh |
| Töltő | Bosch Standard Charger |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch LED remote / Bosch KIOX 300 TFT Display |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 147 kg |
| Súly | 26.2 kg |