Leírás
Az új eONE-SIXTY-vel mindig a következő lejtő vár. Teljes alumínium vázzal rendelkezik, ami kiváló ár/érték arányt és maximális hatótávot kínál, köszönhetően a kivehető 750 Wh-s akkumulátornak és az opcionális 360 Wh-s hatótáv-növelőnek. Egyetlen okod lesz megállni: ha inni vagy enni kell közben. Az elismert ONE-SIXTY enduro sorozatból származó, elképesztően jó geometria segít legyőzni a legmeredekebb emelkedőket és élvezni a legvidámabb lejtőket, miközben a FAST kinematikai felfüggesztésünk minden terepakadályt könnyedén vesz. Az alacsony karbantartásigényű flexstay kialakítás 174 mm hátsó és 170 mm első rugóutat biztosít, méretre szabott progresszióval, hogy minden méretű bringásnak a maximumot nyújtsa. Használhatod a legújabb rugóstagokkal is gond nélkül. Az alap vegyes méretű, 29"-es első és 27.5"-es hátsó kerekek játékos irányíthatóságot adnak, de a flip chip dizájnunknak köszönhetően teljes 29"-es beállításra is válthatsz anélkül, hogy a geometria eltolódna. Az alacsony átlépési magasság minden méreten lehetőséget ad arra, hogy hosszabb vázat válassz a stabilabb irányíthatóságért, vagy rövidebbet az agilisabb mozgásért, és egyes modelleken a forradalmi, 30-230 mm-es állítható dropper post is megtalálható.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | eONE-SIXTY SL CF4 |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 42.5 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Marzocchi Z1 eMTB |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 160 mm |
| Rugóstag | Marzocchi Bomber Air |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | FSA 1x Alloy Spider + Mega Tooth |
| Hajtómű fogszám | 34T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | FSA CK-220 |
| Hajtókar hossz | 165 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano Deore |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-51T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano Deore M6100 |
| Pedál | VP VP-532 |
| Hátsó váltó | Shimano Deore |
| Váltókar | Shimano SL -MT500-IL / Shimano Deore |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Deore M6120 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT64 |
| Féktárcsa méret | 220/200 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | MERIDA Expert eTR |
| Kormány szélesség | 780 mm |
| Kormány emelkedés | 30 mm |
| Kormányszár | MERIDA Expert eTR II |
| Kormányszár átmérő | 35 mm |
| Kormányszár hossz | 40 mm |
| Kormánycsapágy | Acros ICR MERIDA INTEGRATED |
| Markolat | MERIDA Expert EC |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | MERIDA Comp SL |
| Nyeregcső | MERIDA Comp TR III |
| Nyeregcső átmérő | 34.9 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Maxxis Assegai |
| Első gumi fajta | TR EXO+ 3C MaxxGrip |
| Első gumi méret | 29 x 2.5 |
| Hátsó gumi | Maxxis Minion DHR II |
| Hátsó gumi fajta | TR EXO+ 3C MaxxTerra |
| Hátsó gumi méret | 29 x 2.4 |
| Felni | MERIDA Expert TR II |
| Első agy | Shimano TC500 |
| Első agy méret | 100 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano TC500 |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | CG-119PG-BLACK |
| Hátsó lámpa | CG-404RG-BLK |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance Line SX |
| Akkumulátor | Bosch CompactTube |
| Kapacitás | 400 Wh |
| Kijelző | Bosch Purion 400 |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2025 |
| Súly | 20.8 kg |