Leírás
A KTM Macina Race 592 2023-as modellje a hegyikerékpározás szerelmeseinek készült, akik egy megbízható és teljesítményorientált elektromos mountain bike-ot keresnek. A kerékpár szívét a Bosch Performance CX motor alkotja, amely 85 Nm nyomatékkal rendelkezik, így könnyedén megbirkózik a meredek emelkedőkkel és technikás lejtőkkel egyaránt. Az integrált Bosch PowerTube 500 Wh-s akkumulátor elegendő energiát biztosít hosszabb túrákhoz is, miközben esztétikusan illeszkedik a vázba.
A Suntour XCM 32 első villa 100 mm-es rugóútjával hatékonyan csillapítja az egyenetlen terep okozta ütéseket, növelve ezzel a kerékpár stabilitását és a kerékpáros kényelmét. A 29 colos kerekek optimális gördülési tulajdonságokat és tapadást nyújtanak, lehetővé téve a bringás számára, hogy magabiztosan navigáljon különböző terepviszonyok között.
A Shimano Alivio M3100 9 sebességes váltórendszer precíz és gyors váltást biztosít, míg a Shimano MT200 hidraulikus tárcsafékek megbízható fékerőt garantálnak minden körülmények között. A KTM Macina Race 592 nem csupán egy elektromos mountain bike, ez egy olyan kerékpár, amely a legmodernebb technológiát és a minőségi alkatrészeket ötvözi a felejthetetlen terepélmény érdekében.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina MTB Alloy 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 53 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour XCM 32 NLO |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | FSA |
| Hajtómű fogszám | 38T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-Comp ISIS |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano HG201 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-36T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 9 sebességes |
| Lánc | Shimano E6070 |
| Pedál | VP-195E |
| Hátsó váltó | Shimano Alivio M3100 SGS shadow |
| Váltókar | Shimano Alivio M3100 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT30 / EM300 |
| Féktárcsa méret | 180/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Comp flat 2X |
| Kormány szélesség | 720 mm |
| Kormány emelkedés | 0 mm |
| Kormányszár | KTM Comp |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | KTM Team |
| Markolat | KTM Comp Lock |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Line Sport |
| Nyeregcső | KTM Comp |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| Nyeregcső hossz | 400 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Schwalbe Smart Sam K-Guard |
| Első gumi méret | 57-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Smart Sam K-Guard |
| Hátsó gumi méret | 57-622 |
| Felni | Ryde Rival30 |
| Első agy | Shimano MT400 |
| Első agy méret | 100 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano MT400B |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Akkumulátor | Bosch PowerTUBE |
| Kapacitás | 500 Wh |
| Töltő | Bosch Compact Charger |
| Teljesítmény | 2 A |
| Kijelző | Bosch Purion LCD Display |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 142 kg |
| Súly | 22.5 kg |